Anavatan Partisi Bursa İl Başkanı Mustafa Muzaffer Nişancı röportajı

Anavatan Partisi Bursa İl Başkanı Mustafa Muzaffer Nişancı röportajı

Bursadan Gazeteci Necmi İnce’nin röportajı ile sunduğu İnce Bakış programında Anavatan Partisi Bursa İl Başkanı Mustafa Muzaffer Nişancı vardı. Anavatan Partisi Bursa İl Başkanlığı teşkilatı ile çalışma ve programları ile ilgili önemli konulara değinildi.

Bu ziyarette Anavatan Partisi Bursa İl Başkanı Mustafa Muzaffer Nişancı 19 Mayıs günü olması hasebiyle konuşmasında tüm vatandaşlarımızın Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik etti.

İnce Medya Grup İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Necmi İnce’de bu görüşmede Anavatan Partisi Bursa İl Başkanı Mustafa Muzaffer Nişancı ve yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Ayrıca Gazeteci Necmi İnce konuşmasında Anavatan Partisinin o eski günlerine en kısa zamanda dönmesini ümit ettiğini ve başta Anvatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ve yöneticilerin başarılarının devamını temennisinde bulundu.

www.anavatanbursa.org, twitter.com/anavatanbursa, instagram.com/anavatan_bursa, facebook.com/profile.php?id=100076316951196, facebook.com/groups/721536354681852, youtube.com/channel/UCTMmp2dcDNRcWP3YQnCJQ7w

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir